زبانگو

سایت خبری

مطالب به فارسی و انگلیسی همزمان

سایت خبری زبانگو
زبانگو در موبایل Android APP دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت 78152

Apple buys popular music app Shazam

اپل اپلیکیشن موسیقی محبوب شازم را خرید


 • بدون دیدگاه
 • دسته ها: جهان, علم و فناوری
 • سه شنبه, 21 آذر 1396
 • شازم Shazam
  QR Code For: اپل اپلیکیشن موسیقی محبوب شازم را خرید
  CNN
 • به اشتراک بگذارید:

 • Shazam, an app that allows smartphone users to identify songs, movies, TV shows, and commercials from short audio clips, has been bought by Apple for a reported $400 million.

  شازم، اپلیکیشنی که این امکان را برای کاربران گوشی‌های هوشمند فراهم می‌کند که آهنگ‌ها، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را از طریق کلیپ‌های صوتی کوتاه شناسایی کنند، توسط اپل به قیمت گزارش‌شده‌ی 400 میلیون دلار خریداری شده است.

  Shazam شازم

  CNN

  The U.S. company, which revolutionized music with the introduction of the iPod and iPhone, said Shazam was a natural fit for its Apple Music streaming service, the Guardian reported.

  به گزارش گاردین، این شرکت آمریکایی که با عرضه آی‌پاد و آیفون، موسیقی را متحول کرد گفت که شازم مکملی طبیعی برای سرویس استریم موسیقی اپل است.

  The popular app Shazam was formed in London by a group of friends frustrated that they often had trouble identifying the names of their favorite songs.

  اپلیکیشن محبوب شازم توسط گروهی از دوستان در لندن شکل گرفت که از این موضوع ناراحت بودند که اغلب برای تشخیص اسم آهنگ‌های مورد علاقه خود مشکل داشتند.


  ترجمه از انگلیسی به فارسی توسط: تیم زبانگو

  Translated from English to Persian by: Zabangu Team 

  Source: Guardian
  تیم زبانگو 840 ارسال

  زبانگو اولین سایت خبری در ایران است که در آن می‌توانید مهمترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان را همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی بخوانید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *

  code

 • مجتمع فنی تهران