زبانگو

سایت خبری

مطالب به فارسی و انگلیسی همزمان

سایت خبری زبانگو
زبانگو در موبایل Android APP دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت 78152

Book suggestion: The Entrepreneur Roller Coaster

پیشنهاد کتاب: ترن هوایی کارآفرینی


 • بدون دیدگاه
 • دسته ها: صفحه اصلی, کسب و کار, مطالب پیشنهادی
 • شنبه, 14 مرداد 1396
 • QR Code For: پیشنهاد کتاب: ترن هوایی کارآفرینی
  darrenhardy.com
 • به اشتراک بگذارید:

 • The Entrepreneur Roller Coaster will prepare you for the wild ride of entrepreneurship.

  «ترن هوایی کارآفرینی» شما را برای سواری دیوانه‌وار کارآفرینی آماده خواهد کرد.

  ©Getty Images

  This book, written by Darren Hardy, will warn you (of forthcoming fears, doubts, and the self-defeating conditioning of your upbringing and past), inoculate you (from the naysayers, dream-stealers, and pains of rejection and failure), and guide you (as you build your under-developed skills of independence, self-motivation, and self-accountability) safely past the landmines that blow up and cause the failure of a large number of new businesses.

  این کتاب که توسط «دارن هاردی» نوشته شده است، به شما (در مورد ترس‌های آینده، شک‌ها و شرطی‌سازی محکوم به شکستِ تربیت و گذشته شما) هشدار خواهد داد، شما را (در برابر آدم‌های منفی‌باف، دزدان رویاها و درد طرد شدن و شکست) واکسینه خواهد کرد و (همچنان که مهارت‌های کمتر توسعه یافته خود در زمینه‌های استقلال، خود انگیزشی و مسئولیت‌پذیری را تقویت می‌کنید) شما را به سلامت به آن سوی مین‌های زمینی که منفجر می‌شوند و باعث شکست تعداد زیادی از کسب و کارهای جدید می‌شوند، هدایت خواهد کرد.

  © ketabrah.ir

  You will learn the best strategies Darren has ever collected from the most successful people on the planet, covering the four skills necessary for entrepreneurial success: Sales, recruiting, leadership, and productivity.

  شما بهترین استراتژی‌هایی که «دارن» تا کنون از موفق‌ترین افراد روی زمین جمع‌آوری کرده است را فرا خواهید گرفت که چهار مهارت ضروری برای موفقیت کارآفرینانه را در بر می‌گیرد: فروش، استخدام، رهبری و بهره‌وری.


  ترجمه از انگلیسی به فارسی توسط: تیم زبانگو

  Translated from English to Persian by: Zabangu Team 

  Source: Amazon 
  تیم زبانگو 840 ارسال

  زبانگو اولین سایت خبری در ایران است که در آن می‌توانید مهمترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان را همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی بخوانید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *

  code

 • مجتمع فنی تهران