زبانگو

سایت خبری

مطالب به فارسی و انگلیسی همزمان

سایت خبری زبانگو
زبانگو در موبایل Android APP دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت 78152

Picture of an egg becomes most popular image on Instagram

تصویر یک تخم‌مرغ به محبوب‌ترین عکس اینستاگرام تبدیل شد


 • بدون دیدگاه
 • دسته ها: اجتماعی, جدیدترین اخبار, جهان, صفحه اصلی, مطالب پیشنهادی, مهمترین اخبار
 • سه شنبه, 25 دی 1397
 • egg
  QR Code For: تصویر یک تخم‌مرغ به محبوب‌ترین عکس اینستاگرام تبدیل شد
  Instagram
 • به اشتراک بگذارید:

 • Since January 4, people around the globe have been helping a picture of an egg against a white background become the world’s most popular picture on Instagram, and it has now officially hit that record with over 38 million likes.

  از 4 ژانویه، مردم سراسر جهان در حال کمک به عکس یک تخم‌مرغ با پشت زمینه سفید هستند تا به محبوب‌ترین عکس جهان در اینستاگرام تبدیل شود و حالا آن رسماً با بیش از 38 میلیون لایک این رکورد را ثبت کرده است.

  globe: جهان
  popular: محبوب

  A person who hasn’t been identified created the account called “world_record_egg” on Instagram and published the egg image, the Fortune magazine’s website reported.

  به گزارش وب‌سایت مجله فورچن، شخصی که هنوز هویتش مشخص نشده است اکانتی با نام world_record_egg در اینستاگرام ایجاد کرد و تصویر تخم‌مرغ را منتشر کرد.

  to identify: هویت … را تعیین کردن
  magazine: مجله

  egg

  Instagram

  Its caption made the poster’s intent clear: “Let’s set a world record together and get the most liked post on Instagram.”

  کپشن آن قصد پُست‌کننده را مشخص کرد: «بیایید با هم یک رکورد جهانی را ثبت کنیم و پُستی با بیشترین تعداد لایک در اینستاگرام را داشته باشیم.»

  intent: قصد
  to set a record: رکورد ثبت کردن

  Soon after, the image went viral and people around the globe started liking the image. Several celebrities, including Ellen Degeneres and Jimmy Fallon, promoted the picture to boost its likes.

  کمی بعد، این تصویر بارها به اشتراک گذاشته شد و مردم سراسر جهان شروع به لایک کردن آن کردند. چند فرد مشهور از جمله « الن دی‌جنرس» و «جیمی فلن» این عکس را تبلیغ کردند تا لایک‌های آن را افزایش دهند.

  to promote: تبلیغ کردن
  to boost: افزایش دادن


  ترجمه شده از انگلیسی به فارسی توسط زبانگو

  Translated from English into Persian by Zabangu  

  Source: Fortune
  تیم زبانگو 840 ارسال

  زبانگو اولین سایت خبری در ایران است که در آن می‌توانید مهمترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان را همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی بخوانید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *

  code

 • مجتمع فنی تهران